• " Uroda jest najlepszym listem polecającym" - Michel de Montaigne

   
 • " Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem"

   
 • "Uroda była i będzie zawsze królową." - Aleksander Dumas

   
 • "Uroda kobiety jest formą władzy." - Susan Sontag

   
 • " Kobieta brzydka to taka, której uroda jest ukryta" - przysłowie wietnamskie

   
 

Likwidacja zmarszczek

Jeśli chodzi o powstawanie zmarszczek to jest to bez wątpienia taki proces, który dotyczy każdego człowieka. Jest to związane bezpośrednio z tym, że nasza skóra się starzeje i u każdego będą się one pojawiać. Oczywiście będzie to również związane z naszym stanem zdrowia, jeśli chodzi o czas, gdy się pojawią. Ogólnie jest jednak wiele czynników, które mogą wpływać na to jak ten proces przebiega.

Duży wpływ ma słońce, czynniki genetyczne czy nawet papierosy oraz stres czy zbyt mało pitych płynów, co prowadzi do odwodnienia organizmu. Pierwsze procesy starzenia się skóry rozpoczną się około 25 roku życia. Skóra zacznie wtedy tracić sprężystość i będzie mniej kolagenu i elastyny. To wszystko doprowadzi do sytuacji, w której skóra będzie wiotka czy pomarszczona. Zmarszczki jako pierwsze będą się pojawiać w momencie, gdy ruszamy twarzą. Praca mieśni prowadzi również do zmarszczek mimicznych. Jeśli chodzi o zmarszczki słoneczne będą one wynikać z działania promieni UV. Zaś Zmarszczki grawitacyjne związane są z wiotczeniem skóry. Ważne będzie między innymi dbanie o to, by zmarszczki pojawiły się jak najpóźniej. Dlatego trzeba unikać nadmiernej ilości słońca czy też solarium. Warto stosować takie kosmetyki, które będą miały pielęgnacyjnego działanie na nasz organizm. Jeśli chodzi o zabiegi pielęgnacyjne to powinniśmy z nich korzystać w sposób rozsądny. Czasami jednak na działania profilaktyczne będzie już zbyt późno i wtedy czeka nasz już tylko kosmetyka, która będzie poprawiać wygląd. Jest już wiele takich zabiegów, które wtedy można wykorzystać. Chodzi o to, by poprawić komfort naszego życia. W ten sposób można nieco wygładzić zmarszczki, sprawić, że będą nieco spłycone i mniej widoczne. Trzeba wiedzieć jednak, że zawsze konieczna jest również odpowiednia kontrola lekarza, gdy chce się jakiś zabieg wykonać. Bezpiecznym zabiegiem będzie Fraxel restrre. Jest to skuteczna forma, która będzie nieco lepsza i bezpieczniejsza niż rozwiązania związane bezpośrednio z metodami chirurgicznymi. Ten zabieg przeznaczony jest przede wszystkim do tego, by zmieniać zniszczoną skórę i walczyć z oznakami starzenia. Będzie można dzięki niemu osiągnąć takie wyniki jak przy chirurgicznej metodzie, ale nie będzie ona inwazyjna i osiągniemy dzięki niej przywrócenie do młodego wyglądu. Leczenie i jego efekty są tutaj praktycznie natychmiastowe.

Z czasem efekty będą coraz bardziej widoczne i można dzięki temu zabiegowi likwidować w ogóle myślenie o tym, by realizować lifting twarzy. Leczenie będzie służyć nawet tym głębokim warstwom naszej skóry i będzie eliminować uszkodzone komórki. W ten sposób można uzyskać zdrową cerę. Zabieg charakteryzuje się dużą precyzją. Będzie się nadawał doskonale do twarzy i cery delikatnej. Zabieg ten pozwala na zyskanie świetnych efektów i nie będzie takiego długiego procesu rekonwalescencji. Dlatego dla osób, które nie chcą się poddawać zabiegowi chirurgicznemu bez wątpienia będzie to korzystna i wygodna forma, która będzie alternatywą, dla inwazyjnych metod.

więcej na www.medestetis.pl/